Nilüferköy 0 224 244 91 91 0 555 974 33 47 Doburca 0 224 238 12 23 0 555 969 87 74

22 yıldır
bitmeyen sevgi öyküsü...Ziyaretçi Defteri

Rüzgar'ın ailesi olarak oğlumuzun arkadaşlarını tanımak, ailemizi ve yaptığımız işi onlara tanıtmak bizleri gururlandırdı. Aile katılımı aktivitemizde eşlik eden eğitmen ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz. İlk Çizgi Ailesine katılmış olmak son derece mutluyuz. Sizleri iyi ki tanıdık. Göstermiş olduğunuz sonsuz sevgi, hoşgörü, destek ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
RÜZGAR AKIN TABAK
ÇOCUKLARIMIZDA İNGİLİZCE EĞİTİMİN SEVİYESİ GÖZLE GÖRÜNÜR DÜZEYDE. GÜNLÜK HAYATLARINDA BİLE ARTIK İNGİLİZCE KELİMELERİ KULLANMAYA BAŞLADI. KATKILARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER..
AYŞE KAHRAMAN TEKİN
ÇİFT DİLLİ EĞİTİM SİSTEMİNİN ÇOK BAŞARILI UYGULANDIĞINI GÖRDÜM, ÇOCUKLARIMIZ DERS İÇİNDE TÜM DUYDUKLARINI ALGILIYOR VE CEVAPLIYOR. DRAMA DERSİNDE BİREYSEL FARKINDALIK ÜZERİNDE DURULMASI ETKİLİ OLMUŞ. FAYDALI BİR PROGRAMDI. TEŞEKKÜRLER...
SAYNUR DOKTUR
ÇOCUKLARIMIZIN GÜN İÇİNDE YAŞADIKLARINI ÖRNEKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
ASUTAN SARP YALÇIN
VERİMLİ BİR PROGRAMDI, TEŞEKKÜRLER.
BETÜL ÇAĞLAR
ÇOK EĞLENDİK, TEŞEKKÜR EDERİZ. GEREK DRAMA, GEREK MÜZİK VE GEREKSE İNGİLİZCE AKTİVİTELERİNDE ÇOK KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİK.
ŞULE MİSİLİ
AİLE KATILIMI İLE OLDUĞU İÇİN ÇOK BEĞENDİM, ÇOCUKLAR DAHA RAHAT KENDİLERİNİ İFADE ETTİLER VE SÜRESİ ÇOK KIVAMINDA İDİ. TEŞEKKÜRLER...
ÖZLEM KAPİTAN
ÇOK EĞİTİCİ VE EĞLENDİRİCİ BİR SUNUMDU. İNTERAKTİF OLMASI ÇOK KEYİFLİYDİ, HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...
ELA CANCI
PROGRAM ÇOK KEYİFLİYDİ. ÇOCUĞUMUZUN OKULDA NASIL KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRDİĞİNİ GÖRÜP BİZ VELİLERDE BU KEYFE ORTAK OLDUK. TEŞEKKÜRLER...
YEŞİM VURUŞKAN ÇAKAN
BAŞARILI BİR SUNUMDU. TEŞEKKÜR EDERİZ.
FİLİZ-CİHAT BAŞKAN
ÇOK KEYİF ALDIK. ÇOCUKLARIMIZIN EĞLENİRKEN ÖĞRENDİĞİNİ, YAPTIKLARI HER ETKİNLİKTEN BÜYÜK KEYİF ALDIĞINI GÖRDÜK. HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. (ÇOCUĞUMU EMANET ETTİĞİM ÖĞRETMENLERİMİZİN BU KADAR GÜLERYÜZLÜ VE İLGİLİ OLMASI BENİ EKSTRA DAHA ÇOK MUTLU ETTİ) :)
ARMAĞAN ÇELİKKOPARAN
ÇOCUKLARLA BİELİKTE BÖYLE BİR AKTİVİTEYE KATILMAK ÇOK EĞLENCELİYDİ. EVDE GÖZLEMLDİKLERİMİZİ GRUP İÇERİSİNDE OKULDA TEKRARLAMAK KEYİFLİYDİ.TÜM EMEKLERİNİZ VE ÇABALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
ESİN GÜLER
BİLDİĞİMİZ MEVZULAR DA OLSA TAZELEYİCİ VE DESTEKLEYİCİ OLDU. BİLEN KİŞİLERİN DE ARA ARA BU TARZ TAZELENMELERE İHTİYACI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER. OLCUKÇA FAYDALIYDI.
PINAR KANSU KÜNCÜ
SEMİNERLE İLGİLİ YAZI GELDİĞİNDE ÇOK MUTLU OLDUK. CANAN HANIMA BÜYÜK KIZIMIZ ÇAĞLAYI'DA GÖTÜRÜYORUZ. ERGENLİK DÖNEMİ DESTEĞİ ALIYORUZ. KENDİSİ İLE TANIŞMAKTAN SON DERECE MUTLUYUZ. KIZIMIZ ÇAĞLA'YI ERGENLİK DÖNEMİNDEKİ SORUNLARINA ÇOK İYİ DESTEK VERİYOR. KENDİSİNİ KÜÇÜK KIZIMIZ DAMLANIN'DA OKULUNA GELMESİNİN DÜŞÜNÜLMESİ MEMNUN EDİCİ. AYDINLATICI BİLGİLERİNDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜRLER. YÖNETİM OLARAK DA SİZİ TEBRİK EDİYORUZ.
ÖZLEM - İZZET MAVİLER
"SINIR KOYMA" KONUSUNDA DOYURUCU AÇIKLAMALAR OLDU. "TV İZLEME" KONUSU UYARICI OLDU.
İSMET GÜNALDI
İLK ÇİZGİ EĞİTİM KURUMU ÖNCELİKLE AÇIK DESTEKÇİ VE UZLAŞMACI İLKESİNİ BU TOPLANTIYLA BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ. KIZIMIN PSİKOLOJİSİNİ BOZMADAN BÜYÜTMESİNE YARDIMCI OLAN BU EĞİTİME KATILMAK ÇOK YARARLIYDI. TEŞEKKÜRLER.
ALEV ÇINAR
0-6 YAŞ KİŞİSEL GELİŞİM İLE İLGİLİ GENEL HATLARIYLA ÇOK BİLGİLENDİRİCİ ÇOK AKICI BİR SEMİNER OLDU. İLK ÇİZGİ KURUMU OLARAK BÖYLE BİR ETKİNLİĞİ DÜZENLEMENİZ ÇOK GÜZELDİ. CANAN HANIM'DA ALANINDA GAYET BİLGİLİ KONUSUNA HAKİM BİRİ OLARAK BİZLERİ HİÇ SIKMADI. DEVAMINI TEMENNİ EDER SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
DENİZ GÖÇMEN
VELİLER İÇİN ÇOK FAYDALI. BUNUN DAHA FAZLA TEKRARLANMASI DİLEĞİYLE.
LEVENT ARSLANSOY
OLDUKÇA FAYDALANDIM. PSİKOLOG GERÇEKTEN KONUTA HAKİM SEMPATİK. AYRICA OKULDAŞIM :) ÇOK SEVDİM. TEŞEKKÜRLER.
BANU TERZİOĞLU
PROGRAM YETERİNCE AYRINTILIYDI. FİKİR VERMİŞ OLDU, KARŞILAŞTIĞIMIZ DURUMLAR KARŞISINDA CANAN HANIMIN VÜCUT DİLİ ANLATIMI ÇOK İYİYDİ. BİLDİKLERİMİZİ HATIRLAMIŞ OLDUK. TEŞEKKÜRLER. DAHA İLERİDEKİ SEMİNERLER OLURSA KATILMAYI İSTERİM.
NURDAN SEVİM
ÇOK TEŞEKKÜRLER. ÜÇ ÇOCUK ANNESİ OLARAK İYİ BİR AKADEMİK EĞİTİM GELİŞMİŞ BİRİSİ OLARAK VE ÇOCUK EĞİTİMİ İLE İLGİLİ BİR ÇOK KİTAP OKUMUŞ OLMAMA RAĞMEN BU SEMİNERDE BİLMEDİĞİM BİR ÇOK ŞEY OLDUĞUNU GÖRDÜM VE ÖĞRENDİM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BU GİBİ SEMİNERLERİN BİZİMLE BULUŞTURDUĞUNUZ İÇİN.
MERAL AKGÜN
CANAN HANIM'A BU ANLATIMINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BİZLERE ÇOK BÜYÜK KATKISI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. ANNE VE BABANIN ÇOCUKLAR ÜZERİNDE KİŞİSEL GELİŞİM VE DAVRANIŞ HALLERİ ÜZERİNDEN YAPMAMIZ VE YAPMAMAMIZ GEREKENLER ARASINDA FARKINDALIĞIMIZIN ARTMASINA SEBEP OLMUŞTUR. TEŞEKKÜRLER.
SELÇUK UÇANER
EN BAŞTA PSİKOLOĞUMUZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. KENDİM İLE İLGİLİ ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE ÇOĞU ŞEYİN FARKINDA OLMADIĞIMI ANLADIM. KENDİMİ GELİŞTİRMEM AÇISINDAN YARARLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. BU SEMİNERİN VE FARKINDALIĞIMIZIN ARTTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER.
İPEK GÜLER
VERİMLİ BULDUĞUMUZU VE TEKRARINI BEKLEDİĞİMİZİ BELİRTMELİYİM. BİLDİĞİMİZ KONULAR DAHİ OLSA TEKRAR ETMEK ( UZMANINDAN ) ÇOCUKLARIMIZ VE BİZİM İÇİN FAYDALI OLACAKTIR. DAVETİNİZ VE PROGRAM İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
CANAN ÇAKIR
GÜZEL BİR ETKİNLİKTİ. AİLE TERAPİSTİ GÜZEL BİR ETKİNLİK, TEKRARINI DİLİYORUZ. TEŞEKKÜRLER.
TUĞBA DEMİR
GERÇEKTEN ÇOK FAYDALI BİR ETKİNLİK OLDU. KAFAMIZDAKİ SORULARA YANIT BULMA FIRSATINI TANIDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
GÜNNUR ÇALIŞKAN BAŞYİĞİT
ETKİLEYİCİ VE GÜZEL BİR SEMİNER OLDU. BÖYLE BİR SEMİNER DÜZENLEDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ VE DEVAMINI DİLERİZ.
EVRİM KART
ÇOK GÜZEL BİR PROGRAMDI. İLK ÇİZGİ AİLESİNİN BİR BİREYİ OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ. SİZLERE BU GÜZEL PROGRAM İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
SELİN ORAL
AÇIKLAYICI VE NETTİ. SORULARIMA CEVAP BULABİLDİM. TEŞEKKÜR EDERİM.
BAHAR YAĞCI
HER ZAMANKİ GİBİ İLK ÇİZGİ HASSASİYETİ İLE OLUŞTURULMUŞ BİR PROGRAM. HERKESE TEŞEKKÜRLER.
AYNUR ÖZKAN
BAŞTA ASUMAN HANIM OLMAK ÜZERE TÜM ÖĞRETMENLERE GÖSTERDİĞİ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. ANLATMIŞ OLDUĞUNUZ PROGRAM AYRINTILARI İLE İLGİLİ VERMİŞ OLDUĞUNUZ HER BİLGİDEN MEMNUN KALDIM.
IRMAK SEVİNÇ
İLK ÇİZGİ AİLESİNİN BİR ÜYESİ OLDUĞUMUZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ. DAHA ÖNCE DE BİR ÇOCUĞUMUZ İLK ÇİZGİDEN MEZUN OLDUĞU İÇİN HENÜZ DÖNEM BAŞINDA OLMAMIZA RAĞMEN PROGRAMIN KUSURSUZ İŞLEYECEĞİ KONUSUNDA BİR ŞÜPHEMİZ YOK.
HAMİDE MELEK
SİZLERE GÜVENİYORUZ. OĞLUMA DA GÜVENİYORUM. BU YIL ÇOK GÜZEL GEÇECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. UMARIM CAN ÖĞRENDİKLERİNİ YAŞAM BOYUNCA HARMANLAR. ÇOK TEŞEKKÜRLER.
MERAL AKGÜN
EĞİTİM SİSTEMİ OLARAK BEĞENDİĞİMİZ BİR EĞİTİM KURUMUNUZ VAR. YENİ SİSTEMLERİ DE ÇOK BEĞENDİK. OKULUMUZDAN ÇOK MEMNUNUZ. KIZIMIZ ÇOK MUTLU SEVEREK GELİYOR. BİZDE SİZLERE GÜVENİYORUZ. İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUZ.
İZZET ÖZLEM MAVİLER
HEM BRANŞ DERSLERİ, HEM DE GENEL PROGRAM HAKKINDA OLDUKÇA BİLGİLENDİRİCİ OLDU. BUNUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EĞİTİM PROGRAMINIZ BURAYI TERCİH ETMEMİZDE ETKİLİ OLMUŞTU. BUGÜN KARARIMIZIN NE KADAR YERİNDE OLDUĞUNU DAHA İYİ ANLADIK.
ZEYNEP ERHAN İÇENER
ÖĞRETMENLER VE OKULUNUZUN SİSTEMİNİ TANIMAK FAYDALI OLDU. ÇİFT DİLLİ EĞİTİM SİSTEMİ KONUSUNDA BAŞARILI OLMANIZI DİLİYORUM. ÇOCUĞUMUN GELECEĞİ ADINA ÇOK GÜZEL VE MEMNUN EDİCİ BİR SİSTEM. BAŞARILAR.
ESRA YALÇIN BAŞTÜRK
TEKRAR İKİNCİ OLARAK İLK ÇİZGİ OKULUNDA OLMAK ÇOK GÜZEL. YİNE GÖZLERİM SULANDI VE ÇOK MUTLU OLDUM. TEKRAR İLK ÇİZGİDE OLMAK BENİM İÇİN ÇOK GÜZEL. İLK OĞLUMA KATTIĞINIZ TÜM GÜZELLİKLERİ ÖMER EGE DEDE YAŞAYACAĞIMA İNANIYORUM. ÖĞRETMENLER VE OKULDA EMEĞİ GEÇEN TÜM ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR EDERİM. ÖĞRETMENLERDEKİ KALİTE VE HAZIRLANAN PROGRAM ÇOK BAŞARILI. İYİ BİR YIL OLMASI DİLEĞİYLE.
MERYEM KONUK
GÜZEL BİR KARŞILAMA. NET VE AÇIK BİLGİ. GENEL OLARAK GÜZEL. EMEĞİNİZ İÇİN TEBRİKLER. VELİ OLARAK DA TEŞEKKÜR EDERİM.
CİHAT YAZAR - GİZEM YAZAR
PORTFOLYO SUNUMUN DA ÖĞRETMENLER İLE BİREBİR GÖRÜŞÜP ÇOCUĞUN BİREYSEL PERFORMANSINI GÖRMEK FAYDALI OLDU. ÖĞRENDİKLERİNİ VE YAPABİLDİKLERİNİ ÖZEL OLARAK GÖRMEK İÇİN OLDUKÇA İYİ.
BEYZA UYAR
PORTFOLYO SUNUMUNDA ÇOCUĞUMUZUN PERFORMANSLARINI İZLEMEK VE KATILMAK ÇOK KEYİFLİYDİ. İLK ÇİZGİ İLE HERŞEY DAHA GÜZEL OLACAK.
NESLİHAN TEKTAŞ
PORTFOLYO ÇOK GÜZEL BİR SUNUM OLDU EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.
AYŞE BAYRAKTAR
PORTFOLYO GÜZEL BİR UYGULAMA OLMUŞ . BİREBİR ÖĞRETMENLER İLE GÖRÜŞMEK FAYDALI OLDU. DEVAMINI DİLİYORUM..
İCLAL BÖLÜKEMİNİ
PORTFOLYO SUNUMU ÇOK KEYİFLİ GEÇTİ. ÇOCUKLARIN ÖĞRENDİKLERİNİ BECERİLERİNİ , BECERİLERİNİ İZLEMEK ZEVKLİYDİ. TEŞEKKÜRLER...
EBRU ÜLKER
PORTFOLYO ÇOK GÜZEL BİR DENEYİM OLDU EMEKLERİNİZE SAĞLIK ..
PELİN SONBAHAR
PORTFOLYO SUNUMUNUN ÇOK BAŞARILI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. ÇOCUKLARIMIZ VE ÖĞRETMENLERİ İLE İNTERAKTİF BİR PROGRAMIN İÇİNDE OLMAK YAŞAYARAK GÖRMEK ,ÖĞRENMEK ÇOK KEYİFLİ . İLK ÇİZGİYİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKTE BU... TEBRİK VE TEŞEKKÜR EDERİM.
ARZU AVŞAR
PROJE SUNUMU VE KONUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. OĞLUM AHMET ÜZERİNDE CİDDİ BİR "GERİ DÖNÜŞÜM" ETKİSİ YARATTINIZ. İNGİLİZCE İLE PEKİŞTİRMENİZ ÇOK BAŞARILIYDI. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER. ÖZELLİKLE SEDA ÖĞRETMENİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
ZÜMRE SELÇUK
HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. EMEĞİNİZE SAĞLIK.
MİNE BAYTEKİN
PROGRAM ÇOK GÜZELDİ. SINIF ÖĞRETMENİZ SEDA HANIM OLMAK ÜZERE ESRA HANIM , ASUMAN HANIM, MELEK ÖĞRETMEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.
MUSTAFA DORULU
ÇOK GÜZELDİ .TEŞEKKÜR EDERİZ.
ASLIHAN KABAHASAN
ÇOK GÜZEL BİR SUNUMDU. ÇALIŞMALARINIZDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ.
HATİCE - UMUT KARAKUZU
YAPILAN SUNUMLARI BEĞENDİK. ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM. VERDİĞİNİZ EMEKLER İÇİN TEŞEKKÜRLER.
SABRİ AKBALIK
ÇOK BAŞARILI VE GÜZEL BİR ÇALIŞMAYDI. ÇOK TEŞEKKÜRLER.
GÖZDE SATI
EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLAMIŞSINIZ. DAHA NİCE GÜZEL PROGRAMLARDA BULUŞMAYI DİLİYORUM.
MELİKE SEMA AKER
ÇOK EĞLENDİK. ÇOCUKLARIMIZA ÇEVRE BİLİNCİNİ ÖĞRETMENİZ VE BUNU'DA BİZLERLE PAYLAŞMANIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.
HATİCE DEMİR ARSLAN
ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇOK GÜZEL BİR GÖSTERİYDİ. EMEĞİNİZE SAĞLIK.
ARZU - İSMAİL KARAASLAN
İLK ÇİZGİ AİLESİNE KATILMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUZ. ÇOCUĞUMUZUN İNSANLARIN KARŞISINDA KENDİNİ İFADE ETMESİ BİZİ GURURLANDIRDI. ONA VERİLEN GÖREVİ YERİNE GETİRMESİ ÖZ GÜVENİN ARTMASI ADINA YAPILAN PROGRAMI ÇOK BEĞENDİM. ÖZELLİKLE ÇOCUĞUMUN ARTIK ÇÖPLERİ ATARKEN Kİ HASSASİYETİ GERÇEKTEN GERİ DÖNÜŞÜM NE KADAR FAYDALI OLDUĞU BİLİNCİNE VARMASI TAKDİRE ŞAYEN BİR DURUM. BÜTÜN İLK ÇİZGİ AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SAYGI VE SEVGİLERİMLE.
ALEV AYGÜN
HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ MÜKEMMEL BİR GÖSTERİYDİ. ÇEVRE VE DOĞAYA GÖSTERDİĞİNİZ ÖNEM İÇİN TEŞEKKÜRLER.
NİLAY BOZTAŞ
ÇOK KEYİFLİ VE EĞLENCELİ BİR PROGRAMDI. BU YAŞ GRUBUNA KAZANDIRDIĞINIZ DAVRANIŞLAR VE BİLİNÇLENDİRME NEDENİYLE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
BURCU ALTINAY
ÇOKKK BEĞENDİK. EMEĞİNİZE SAĞLIK.
AYSUN GÜLMAYA
HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. TEŞEKKÜR EDERİZ.
İLKNUR HATİPOĞLU
YAPTIĞINIZ PROGRAM ÇOK GÜZELDİ. EMEĞİNİZE SAĞLIK. TEBRİKLER.
GÜLER HAVLİOĞLU
BU GÜZEL SUNUM İÇİN ÖĞRETMENLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
SALİHA YILDIZ
ÇOK GÜZELDİ EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDERİM.
NESLİHAN KIRTOK
ÇOKKKKKK GÜZEL ELLERİNİZE, EMEĞİNİZE SAĞLIK.
ŞÜHEDA KOÇAK
ÇEVRECİ VE ÖZ GÜVENLİ ÇOCUKLAR YETİŞTİRİYOR OLMANIZDAN VE OLMAKTAN GURUR DUYDUK. BU TÜR SUNUMLARIN ARTARAK DEVAM ETMESİNİ TEMENNİ EDERİZ.
HALE PEHLİVAN
SON DERECE ÖZENLE HAZIRLANMIŞ BİR PROGRAMDI. TÜM ÖĞRENCİLERİNİZE VE SİZ DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. BERRAK'IN ESKİSİNE ORANLA DAHA İYİ OLDUĞUNU GÖRMEK BİZİ AYRICA ÇOK MUTLU EDİYOR.
MELİKE - SELİM SEVİNÇ
Çok beğendim, yaşlarına uygun güzel bir gösteri hazzırlamışsınız, verdğiniz emeklere teşekkür ederiz.
MELEK BOCAN
Çok güzel hazırlanmışlar. Hepsi birbirinden başarılıydı. Bizler için eğlenceli bir gösteriydi. Teşekkür ederiz.
ESRA ATASOY
Minikler çok güzeller. Herkesin emeğine sağlık.
TUĞÇE KİBAR
Bütün öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim. İngilizce kelime haznemiz oldukça geniş. Özgüven açısından oldukça ilerleme olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.
SUAT KİBAR
Kalabalık içinde genelde çekingendir. Ama sunumu gayet başarılıydı. Tereddütsüz rolünü yaptı. Özgüvenleri için çok başarılı bir gösteri ve programdı. Teşekkürler.
SAYNUR DOKTUR
Özenle hazırlanmış eğlenceli sunumunuz için teşekkürler. Eğitiminizdeki başarınızın devamını dilerim.
MURAT TINASTEPE
Çok beğendim hepsi çok tatlılar hepsini çok sevdim.Karpuz gerçekten en sevdiğim meyve zaten kardeşim Bora'da karpuz olmuş O'nu yemek istiyorum :)
BUSE TINASTEPE
Programınız çok güzel ve eğlenceliydi. emeğinize sağlık. çok özenli bir çalışma olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.
MİNE ÜNLÜ
PROJE DE HERŞEY O KADAR GÜZEL Dİ Kİ, DUYGULANDIM, SEVİNÇTEN AĞLADIM, HEPİNİZİN, BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZİN EMEĞİNE SAĞLIK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.
MÜYESSER TINASTEPE
Gayet başarılı aktiviteler öğretiliyor, Devamını diliyorum. Teşekkürler.
HAKAN AKIN
Çok güzel bir proje çalışması olmuş, tebrik ederim.Başta çocukları ve tabi ki onların sabırlı ve başarılı öretmenlerini..
SEVİLCAN SEMİRCİOĞLU
EMEĞİNİZE SAĞLIK. ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA İDİ. ÇEVRE BİLİNCİ KAZANDIRMA ÇABANIZI TAKDİR EDİYORUM. SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM.
LEVENT ARSLANSOY
PROJELER HAYATA GEÇİREBİLDİKLERİ ÖLÇÜDE BAŞARILI OLURLAR. KUZEY AÇISINDAN "GERİ DÖNÜŞÜM" ARTIK BİR YAŞAM BİÇİMİ. EMEĞİNİZE SAĞLIK.
AYNUR ÖZKAN
HAZIRLADIĞINIZ PROJE DOĞRULTUSUNDA OKULUNUZA VE ÖĞRETMENİMİZ YUDUM HANIM BAŞTA OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN TÜM ÖĞRETMENLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. EMEĞİNİZE SAĞLIK.
ELİF ATİLA
ÇOK GÜZELDİ. TEBRİK EDİYORUZ.
MÜZEYYEN YAYLA
ECO SCHOOL PROJESİ SAYESİNDE TEK BAŞINA SUNUM YAPMA ŞANSI VE KENDİNİ İFADE ETME ŞANSI OLDU. EVDE DE SÜREKLİ UYGULADIĞIMIZ ÇÖPLERİ AYIRMA AMACIMIZI DAHA İYİ VE SOMUT BİR ŞEKİLDE ANLAMASINI SAĞLADI.
BAHAR YAĞCI
Çok başarılı, çok keyifli.Gururla izledik. Emeği geçen herkese teşekkürler.
KAMER MODANLI
GAYET BAŞARILI BULDUM. EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERE VE KURUMUNUZA TEŞEKKÜR EDERİM.
NECDET MODANLI
Özgüvenlerini geliştirmek yönünde yapılan sahne etkinliği bence verimli bir çalışma.
EMEL SEZGİNER
Çok güzel, etkileyici bir program, daha sık yapılmalı.
DERYA AKÇA
PROJE ÇOCUKLARIN SOSYALLEŞMESİ AÇISINDAN İYİ OLMUŞ.
İSMET GÜNALDI
Uğurböcekleri grubunun yapmış olduğu sunumu çok beğendim.
ESRA SÖNMEZ
Bu kadar kısa bir süre içinde böylesine güzel bir müsamereye çocuğumuzu hazırladığınızı gördük. Teşekkür ederiz.
RECEP TEKİN
Programlarınızı çok beğendim. Hayata yönelik öğretilerinizle, eğlenceli öğretilerinizle, çoukların mutlu olduğunu görüyorum
ŞAZİYE SEZGİNER
Herşey çok güzeldi. Çocukların özgüvenini arttırıcı bir gösteri oldu. Çocuklarımızın büyüdüğünü eğitimlerinin arttığını görmek bizi çok mutlu etti. Çok teşekkürler herşey için.
AYŞE TEKİN
ÇOCUKLARIN KONUYLA İLGİLİ DUYARLI HALE GELMELERİ İÇİN ETKİN BİR PROJE OLMUŞ. TEŞEKKÜR EDİYORUM.
NEŞE ÇAPAN
GAYET KEYİFLİ HEYECANLI BİR GÖSTERİ OLDU, BAŞARILAR.
İLKER SEMİRCİOĞLU
PROJE SUNUMLARININ; ÇOCUKLARIMIZIN ÖZGÜVENİNİN GELİŞMESİ İÇİ FAYDALI BİR ORGANİZASYON OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. TEKRARINI DA İSTERİZ.
ORHAN AKGÖREN
PROJENİZ, GAYET BAŞARILI BİR PROJE DESTEĞİNİZİ TAKDİR EDİYORUM.
AYSUN KÜÇÜKBAŞLILAR
Evlatlarımızın emeklerinin sonuçlarını izlemek müthişti. Baştan sona çok güzel hazırlanmış programı çok beğendik. Hem öğretmenlerimize hem çocuklarımıza teşekkür ederiz.
DİDEM-METE RENKLİDAĞ
Programda herşey çok güzeldi. Teşekkürler.
NEVRA UYGUN ÖZTAT
Proje Sunumunun İngilizce hazırlanması güzel, çok eğlendikleri anlaşılıyor.İkinci kısımdaki danslı aktivite çok yönlülük katmış teşekkürler.
ÖZGÜR POLAT
Pogramı çok beğendim ve faydalı buldum. Teşekkürler.
ŞULE MİSİLİ
Pogramı beğendim çabalarınız için teşekkür ederim.
SİNAN MİSİLİ
Program veliler açısından bilgilendirici, çocukların özüvenini geliştirici ve eğlendiriciydi. Teşekkürler.
ONUR ÇAĞLAR
Pogram çok keyifliydi. Teşekkür ederiz.
NAZLI ARIÇ
Programı çok beğendim. Teşekkür ederim.
ASENA BALCIOĞULLARI
Proje sunumu çok güzel bir programdı. Teşekkür ederiz.
BETÜL ÇAĞLAR
Tatlı çocuklarımıza ve değerli öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler. Kızım Pırıl'ı coşku içinde görmek beni dugulandırdı ve gururlandırdı.
AYÇA MALKOÇ POLAT
Proje çok eğlenceliydi. Çok beğendim. Teşekkür ederiz.
GİZEM KORUK
Proje sunumlarınız çocukları topluluk önünde konuşmaya cesaretlendirmesi açısından yapıcı ve başarı.
ASUTAN SARP YALÇIN
Çok başarılı tebrikler.
TUĞBA MANÇU
Proje sunumu; Kalabalık bir grubun karşısında konuşabilmeleri ve şarkı söylemeleri özgüvenlerini desteklediği için çok başarılı bir etkinlik. İlk Çizgi Ailesine teşekkürler.
SEVAL VARDAR
Bize proje sunumunuzla kendi çocukluğumuzu hatırlattığınız için çok teşekkür ederiz. Çok sevimliydi.
ERDEM ERGİN
Çocukluğumuzda en çok karıştırdığımız şeylerden biridir meyve/sebzeler. Bu yaşta çocukların meyve - sebzeleri tanıyabilmesi ve faydasını öğrenebilmeleri için çok yararlı bir proje yaptığınızı düşünüyorum.
TUĞBA ERGİN
Ellerinize ve emeğinize sağlık. Çok başarılı ve umut verici, teşekkürler.
MELEK KARA
UYGULAYARAK, ÖRNEK OLUŞTURARAK ÖĞRETMEK HER ZAMAN EN DOĞRU VE EN KEYİFLİSİDİR. ÖZELLİKLE MEYVE VE SEBZELERİN EV ZİYARETİ YAPMALARI EGE İÇİN ÇOK ÖZEL VE KEYİFLİYDİ. MEYVE VE SEBZE BİLİNCİNE ULAŞTIKLARINA İNANIYORUM. PROGRAMDA ÇOK KEYİFLİ VE HOŞTU. TEŞEKKÜRLER. EGEYİ BÖYLE GÖRMEK ÇOK GURUR VERİCİYDİ. ÖĞRETMENLERİMİZE EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
ESRA YATCİ
MEYVE SEBZE KONUSUNDA ÇOCUKLARI BİLİNÇLENDİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇOCUKLARI MEYVE VE SEBZE YEMEĞE TEŞVİK ETTİĞİNİZ İÇİN YARARLI BİR SUNUM OLMUŞ. TOPLULUK ÖNÜNDE SUNMALARI DA KİŞİSEL GELİŞİMLERİ İÇİN FAYDALI OLMUŞ. ÖĞRETMENLERİMİZEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
GONCA SEZGİN
ÇOKKK ÇOKKK ÇOKKK BEĞENDİK. TEŞEKKÜR EDERİZ.
ÖZDEN - EROL PÜRCÜ
ÇOCUKLARIN SOSYALLEŞMESİ ADINA ÇOK GÜZEL BİR PROGRAMDI. BİZ VELİLER İÇİNDE KEYİFLİ BİR GÜN OLDU. BU TÜR PROGRAMLARIN SIK YAPILMASINI BEKLİYORUZ. TEŞEKKÜRLER.
PINAR ÇOKÇEVİK
ÇOCUKLARIMIZIN SERGİLEMİŞ OLDUĞU BU PROGRAMI ÇOK BEĞENDİK. ÇOCUKLARIMIZ ÇOK EĞLENDİLER, BU DA BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ. ÖĞRETMENLERİMİZİN VE OKUL İDARESİNİN EMEĞİNE SAĞLIK. BİR KEZ DAHA İYİ BİR EĞİTİM KURUMUNDA OLDUĞUMUZA EMİN OLDUK. BAŞARILAR DİLİYORUZ. SEVGİLER.
ÖZLEM - İZZET MAVİLER
ÇOCUKLARIN MEYVE VE SEBZE YEMELERİNİ DESTEKLEMEK AÇISINDAN ÇOK FAYDALI BİR PROJE OLDU. BELKİ ERKEN YATMAK, DİŞ FIRÇALAMAK GİBİ FAALİYETLER İÇİN DE BÖYLE BİR ETKİNLİK DÜZENLENEBİLİR. EMEĞİNİZE SAĞLIK.
GÜLNUR ÇALIŞKAN BAŞYİĞİT
HARİKAYDI.
NİHAL ŞAHİN
EMEKLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZELDİ. ÇOCUKLARIN HEYECANLANDIKLARI KADAR GÜZELDİ. ÇOK GÜZEL MOTİVE OLMUŞLARDI. HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
ESRA ŞEN
ÇOCUKLARIN ÖZ GÜVENLERİNİN GELİŞMESİ ADINA İYİ BİR ADIMDI. DEVAMINI DİLERİZ.
GİZEM YILMAZ
ÇOK GÜZELDİ EMEĞİNİZE SAĞLIK. TEŞEKKÜRLER.
DUYGU GÜNEY ÇAKMAK
BAŞTA EMİNE UYSAL ÖĞRETMEN OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOKK AMA ÇOKKK TEŞEKKÜRLER. HARİKA BİR GÖSTERİYDİ. EMEĞİNİZE SAĞLIK. BUGÜN BİR KERE DAHA OKUL SEÇİMİMDE DOĞRU BİR KARAR VERDİĞİMİ ANLADIM. ÇOCUKLARIN HEPSİ ÇOK MUTLUYDU VE HEPSİNDE GÖRDÜĞÜM ÖZ GÜVEN TARİFSİZDİ. BU PROJE ALİ EFE İÇİN ÇOK YARARLI BİR KİTAP OLDU. ARTIK EVDE DAHA ÇOK SEBZE VE MEYVE YENİR OLDU. OĞLUMDA BENDE İLK ÇİZGİLİ OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ. HEPİNİZE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİM. SEVGİLER.
ESRA ŞENTÜRK
KISA BİR SÜREDE ÇOK BAŞARILI BİR GÖSTERİ OLMUŞ. EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
ARZU ALP
GÜZEL ETKİNLİKLER YAPMIŞLAR, YARARLI BİLGİLER ÖĞRENMİŞLER. KEYİF ALARAK İZLEDİM. TEŞEKKÜRLER.
ASLI CEYLAN
OĞLUM VE ARKADAŞLARI İLE GURUR DUYDUM. ÖĞRETMENLERİMİZ VE TÜM EMEĞİ GEÇENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
EDA ALTINDAĞ
GÖSTERİ VELİLER OLARAK BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ. İLGİNİZ İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
MİLEMA SAĞIROĞLU
DUYGULARIN ANLATILMAZ YAŞANIR. İNANILMAZ DUYGULANDIM GURUR DUYDUM TÜM ÇOCUKLARIMIZLA. TÜM EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.
PINAR BAYOĞLU
OLDUKÇA EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ BİR ÇALIŞMA OLMUŞ. ÇOCUKLARIN ÖĞRENMİŞ OLDUKLARI ŞEYLERİ GÖRÜNCE OLDUKÇA ŞAŞIRDIK. EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜRLER. OLDUKÇA BAŞARILI BİR ÇALIŞMAYDI.
BURCU - BURAK DAĞLARGÜLER
OLDUKÇA BAŞARILI BİR PROGRAM OLMUŞ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. PROGRAMIN MEYVE VE SEBZELERLE İLGİLİ OLMASI BESLENME ALIŞKANLIĞINI KAZANDIRMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ BU DÖNEMDE AYRICA ÇOK GÜZEL OLMUŞ.
NÜKHET BAYRAKTAR GÜNGÖR
BAŞARILI VE ETKİLEYİCİ BİR ÇALIŞMAYDI. EMEKLERİNİZE SAĞLIK.
AYŞEGÜL KIRMIZIYÜZ
KIZIM ÇOK KEYİF ALMIŞ GÖZÜKÜYORUDU. DOLAYISIYLA BENDE ONU MUTLU GÖREREK ÇOK KEYİF ALDIM.
IRMAK SEVİNÇ
BÖYLE BİR PROJE YÜRÜTTÜĞÜNÜZ İÇİN TEBRİK EDİYORUM VE DE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SUNUMUNUZ ÇOK GÜZEL VE EĞLENCELİYDİ. TEŞEKKÜR EDERİM.
SARA - UĞUR ASLAN
YAŞLARINA UYGUN BİR ÇALIŞMA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.
ÖZLEM CİHANLI
EMEĞİNİZE SAĞLIK. ÇOK GÜZEL BİR GÖSTERİYDİ. TEŞEKKÜR EDERİZ.
CÜNEYT TEKEL
ÖNCELİKLE ÇOCUKLARIN ÖZ GÜVEN SAHİBİ OLMALARINDAKİ ÖNEMLİ PAYA SAHİP BU SUNUM İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ. PROGRAM ÇOK EĞLENCELİYDİ. EMİNİM ÇOCUKLARIMIZ İÇİNDE ÇOK VERİMLİ GEÇTİ.
SARANDA MALATYA
ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM OLMUŞ. ÇOK BEĞENDİK. ÇOCUKLAR BİLGİLENMİŞLER VE BİZİ DE BİLGİLENDİRDİLER. ONLAR ÇOK MUTLUYDULAR BİZDE ÇOK MUTLU OLDUK. HERKESE EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER.
SEVGİ EĞEN
ÇOK BEĞENDİM. ÇOCUKLARIN ÖZ GÜVENLERİNİN ÇOK FAZLA ARTTIĞINI DÜŞÜNDÜM. KENDİLERİNDEN DAHA EMİN VE RAHATTILAR. ÇOK ÇOK DUYGULANDIM. HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
SEMRA YILMAZ
ÇOK VERİMLİ, YARATICI, AKIL DOLU VE ÇOK EMEK HARCANARAK HAZIRLANMIŞ BİR PROGRAMDI.ÇOCUKLARIMIZIN NE KADAR ÖNEMLİ BİR MESAFE KATETTİKLERİNİ PROGRAMI İZLERKEN GÖRDÜK VE ÇOK MUTLU OLDUK. EMEK VE KATKILARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
FİLİZ - CİHANGİR BAŞIBÜYÜK
HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. VERDİĞİNİZ EMEĞE SAĞLIK.
FUNDA - KENAN ESEN
HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. ELİNİZE SAĞLIK.
REZZAN REİSLİ
HEPSİ ÇOK BAŞARILILARDI. SİZLERİ'DE YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM.
GÖKÇE BOZDEMİR
HARİKA VE EĞİTİCİ BİR PROGRAMDI. ÖNCELİKLE KIZIMLA VE ARKADAŞLARI İLE GURUR DUYDUM. EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
ERKAN DİLEK
ÇOK GÜZEL VE VERİMLİ BİR ÇALIŞMA OLMUŞ. EMEĞİ GEÇEN SİZE VE DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.
ESEN - RAGIP AKIN
BİLGİLENDİRİCİ, EĞLENDİRİCİ ÇOCUKLARA SORUMLULUK YÜKLEYİP FAZLA YORMADAN SIKMADAN GÜZEL BİR PROGRAMDI. TEŞEKKÜRLER.
MERVE TÜRKMEN
SUNUMU ÇOK BEĞENDİK. PROJE KONUSU VE SUNUM ŞEKLİ YAŞ GRUBU İÇİN ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ. EĞLENEREK VE OLAYLARI CANLANDIRARAK KONUNUN ÖZÜNÜ İÇLERİNE İYİCE SİNDİRMİŞ ÇOCUKLAR. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.
IŞIK DOMANİÇ KÖKLÜ
ÇOK GÜZEL BİR GÖSTERİYDİ. ÇOCUKLARIN SAHNEYE ÇIKARAK TOPLULUK KARŞISINDA SUNUM YAPABİLMELERİ ÖZ GÜVENLERİNİN GELİŞİMİ AÇISINDAN ÇOK FAYDALI BULUYORUM. TEKRAR TEŞEKKÜRLER.
NİLAY DEMİRAYAK
PROGRAM ÇOK BAŞARILI İDİ. ÖĞRETMENİMİZİ TEBRİK EDERİM.
SEVİM ŞAFAK
ÇOK GÜZEL BİR GÖSTERİ OLDU. YAPTIKLARI 3 BOYUTLU HAYVANLAR MÜKEMMEL OLMUŞ. BAŞARILI BİR ÇALIŞMA. TEŞEKKÜR EDERİZ.
NESLİHAN ÇOBAN
KONUSUNU VE İÇERİĞİNİ YARARLI BULDUM. BAŞARILI BİR PROJE VE SUNUM OLDU. TEŞEKKÜRLER. BİZİM İÇİNDE EĞLENCELİYDİ. İZLEMEK KEYİFLİ VE AKICI İDİ.
İPEK KÜÇÜKBAY
OLDUKÇA GÜZEL BİR ETKİNLİKTİ. EMEKLERİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇOCUKLARIMIZIN SOSYAL BECERİLERİNİN BU ŞEKİLDE GÜÇLENMESİ VE TOPLUM ARASINDA KENDİLERİNE OLAN GÜVENLERİNİN ARTMASI SAĞLANDIĞI İÇİN ÇOK MUTLU OLDUM. 3 BOYUTLU HAYVANLAR MÜKEMMELDİ.
LEYLA - ÜMİT ÇAN
PROVALAR BAŞLADIĞINDAN BERİ DAHA DUYARLI BİR ÇOCUK OLDU. KÜÇÜK YAŞTAN DOĞA SEVGİSİNİ VE KORUMA DUYGUSUNU KAZANMASI ÖNEMLİ,EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.
BERİRE KARATAŞ
ÇOK İYİYDİLER VE ÇOK BEĞENDİK. ÇOK BAŞARILIYDILAR. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.
SEMİHA AKDENİZ
ÇOCUKLARIN ÜSTÜN BİR GAYRET İLE HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI ÇALIŞMALARINDA EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
GÖKHAN BAYSAL
ÇOK BAŞARILI VE EĞİTİCİ BİR PROGRAMDI TEŞEKKÜRLER
NAZLI CANA KIVRAK
PROGRAM ÇOK BAŞARILI !
SEVEN YILMAZ
ÇOK BEĞENDİM. ÇOCUKLAR İÇİN HEM ÖĞRETİCİ HEM EĞLENCELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
EBRU ŞENEL
PROGRAM ÇOK GÜZELDİ. SAYENİZDE FARKINDALIĞIMIZ ARTTI NESLİ TÜKENEN HAYVANLARA KARŞI, TEŞEKKÜRLER TEKRAR.
ZEYNEP AŞBAŞARAN
BAŞARILI BİR PROGRAMDI, EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKÜRLER.
ÖZLEM AYDOS ZAİM
ÖZENLE HAZIRLANMIŞ, FARKINDALIK YARATAN BİR PROGRAMDI. TEŞEKKÜRLER.
UYGAR ETİ
TEK KELİME İLE MUHTEŞEMDİ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
ZEYNEP AKBABA
ÇEVRE VE HAYVANLAR HAKKINDA BİLİNÇLENMELERİ AYRICA TOPLUCA YAPILAN ÇALIŞMA ÖZGÜVEN GELİŞİMİ İÇİN MUHTEŞEM. ÇOCUĞUMUZU BU EĞİTİM KURUMUNA VERDİĞİMİZ İÇİN ÇOK MEMNUNUZ. İYİ Kİ İLK ÇİZGİ'DEYİZ
MERT-GÖZDE MIZRAK
ÇOCUKLARIMIZIN ÖZGÜVEN VE KENDİNİ İFADE ETME ALIŞKANLIĞINI GELİŞTİRMESİ ADINA ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA. TEK BAŞINA VE TOPLU HALDE YAPTIKLARI GÖSTERİLER ÇOK HOŞ OLMUŞ. HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER.
SELİM SERTBAŞLI
ÇOCUKLARI DOĞAYLA İLGİLİ BİLİNÇLENDİRMENİZ VELİLERE YAPTIĞINIZ BU SUNUMLA DAHA ANLAMLI OLDU. ÇOCUKLARA ÖĞRETTİĞİNİZ DOĞA BİLİNCİNİ ÖZGÜVENLERİLE BİRLEŞTİREREK BİZİ DE ÇOK MUTLU ETTİNİZ.TEŞEKKÜRLER.
HATİCE KIRAN
YAŞAMIN EN ÖNEMLİ KONULARINI, ÇOCUKLARIMIZA DAHA BU YAŞTAN İLGİLERİNİ ÇEKMEK İÇİN ÇOK GÜZEL VE ZEVKLİ HALE GETİRMİŞSİNİZ. EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ELLERİNİZE SAĞLIK.
ZUHAL ÇAĞLAR
GERÇİ SONUNA YETİŞEBİLDİM AMA ÇOCUKLARIMIZ HER ZAMAN Kİ GİBİ SÜPERDİ. PROJE ÇOCUKLARIN GERÇEKTEN İLGİSİNİ ÇEKTİ VE HAYVANLARI ARAŞTIRIRKEN ÇOK KEYİF ALDIK. VAN KEDİSİ VE AKDENİZ FOKU :) BİZ BİLE ONLARDA YENİ YENİ ŞEYLER ÖĞRENİYORUZ HER PROJE DE. ÇOCUKLARI DOĞAYA YAKLAŞTIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. EŞİMDE BENDE ÇOK KEYİF ALDIK.
EYLEM ETİ
GÖSTERİ VE SUNUMDAN ÇOK KEYİF ALDIM. ÇALIŞMALARINIZI KUTLUYORUM. SİZLERLE VE KIZIMLA GURUR DUYUYORUM. SAYGILAR.
HAKAN ŞENER
ÇOK BEĞENDİM.EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARIMIZA VE TABİ Kİ SINIF ÖĞRETMENİMİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER. TEBRİK EDİYORUM. SEVGİLER.
ERDOĞAN TURAN
ECO SCHOOLS PROGRAMI ALİ GÖKALP'İN ÇEVREYE DUYARLILIĞI VE SORUMLULUĞUNA KESİNLİKLE KATKI SAĞLADI. BAHAR AYINDA ÇOCUKLAR SANAYİ İLE VE AYNI ZAMANDA DOĞA İLE BELLİ ETKİNLİKLER İLE BULUŞTURULURSA FAYDA GETİRİR DÜŞÜNCESİNDEYİM. TEŞEKKÜRLER.
BERİL-EVREN EKİNCİ
EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOCUKLARIMIZ ÇEVRE KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMENİZ ÇOK GÜZEL.
AYNURA TUNALI
OLDUKÇA İYİ HAZIRLANILMIŞ BİR PROGRAMDI. ÇOCUKLARIN GEREKLİ ÇEVRE BİLİNCİNİ EDİNMESİ YOLUNDA İYİ ATILMIŞ BİR ADIM OLARAK GÖRÜYORUM.
UĞUR TUNALI
ANLAMLI VE GÜZELDİ.ÇOCUKLARIN DOĞAYA KARŞI TUTUM VE DAVRANIŞLARINI DEĞİŞTİRMEYE YÖNELİK FARKINDALIK OLUŞTUĞUNDAN EMİNİM. TEŞEKKÜRLER.
ORHAN BAĞIN
ÇOK BEĞENDİM. ÇOCUKLARA ŞİMDİDEN DOĞA SEVGİSİ AŞILADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
BURCU ÜLKÜ İŞLER
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇOCUKLARIMIZI BU YAŞTA HEM ÇEVRESEL KONULARDA BİLİNÇLENDİRDİĞİNİZ, HEM DE SUNUMLAR YAPARAK ÖZGÜVENLERİNİ GELİŞTİRMELERİNE YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. SÜPERDİ!
AYŞE MÜGE ÖZTÜRK
ANLAMLI VE BİLGİLENDİRİCİ BİR PROGRAMDI. ÇOCUKLARIN İÇİNDE BULUNDUĞU TÜM PROGRAMLAR GÜZELDİR :)
ESRA BAĞIN
EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ. GELECEĞİMİZE YÖNELİK ÇEVRE BİLİNCİ İLE YETİŞEN NESİLLER SAYESİNDE DAHA GÜZEL BİR DÜNYA İÇİN BU ALT YAPIYI AŞILADIĞINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.
TÜRKER YALIM
EĞLENCELİ BİR SUNUMDU. ÇOK AKICI KONUŞTULAR. BİZDE TANIMADIĞIMIZ HAYVANLAR HAKKINDA KISA BİLGİLER EDİNDİK. ELLERİNDEKİ KUKLALAR ÇOK YARATICI YAPILMIŞTI. EMEKLERİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.
BEYZA YEDİKARDEŞ
HER ZAMAN Kİ GİBİ ÇOK GÜZEL HAZIRLANILMIŞTI KIZIMIN KOMODO EJDERİNİ SUNUŞUNA, KENDİNE GÜVENİNE BAYILDIM.BEN HAZIR OLMASAM DA KIZIM BÜYÜMÜŞ. ÇEVRE BİLİNCİ VE ÖZGÜVEN DUYGUSUNUN GELİŞTİĞİNİ GÖRMEK MUTLULUK VERİCİ, BAŞTA ÖĞRETMENİ FİLİZ HANIM OLMAK ÜZERE TÜM İLK ÇİZGİ AİLESİNE TEŞEKKÜRLER.
AYDAN ŞENER
BU YAŞ ÇOCUKLARI İÇİN ÇOK GÜZEL HAZIRLANILMIŞ BİR PROGRAMDI. ÇEVRE BİLİNCİNİN AŞILANMASI AÇISINDAN UZUN YILLAR HAFIZALARINDA YER EDECEK BİR FAALİYET OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
CAN ÇİFTGÜL
DEMİR ALİ, NESLİ TÜKENMEKTE OLAN HAYVANLARLA İLGİLİ ÇOK ŞEY ÖĞRENDİ. DOĞA SEVGİSİ GELİŞTİ. PROGRAM ÇOK GÜZEL KEYİFLİ VE EĞLENCELİYDİ. TEŞEKKÜR EDERİM.
MERİH ÇİFTGÜL
ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU YÜZLERİNE YANSIMIŞTI. ÇOK BAŞARILI VE GÜZEL BİR ÇALIŞMA EMEĞİNİZE SAĞLIK.
ÖZGÜR ERDURSUN
ÇOK BAŞARILI VE ÇOK GÜZELDİ EĞİTİM PROGRAMLARIN DEVAMNI BEKLİYORUZ.
ELİF ERDURSUN
HARİKA BİR SUNUM! ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNİ GÖRMEK ŞAHSIM ADINA ÇOK SEVİNDİRDİ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
İBRAHİM ÖZTÜRK
BUGÜN Kİ PROGRAM ÖZELLİKLE DOĞAYI VE HAYVANLARI KORUMA BİLİNCİ ALMALARI AÇISINDAN ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇOK YARARLIYDI. HEM TÜRKÇE HEM DE İNGİLİZCE OLARAK SUNUM YAPMALARI ONLARI DAHA DA MUTLU ETTİ. TEBRİK EDİYORUM. HARİKAYDI. EMEĞİNİZE SAĞLIK.
BURCU HIZAL
ÇOK BAŞARILI, ÇOK EĞİTİCİ, ÇOK EĞLENDİM.
GÜLNUR VARDAR MUTLU
ONLARI İZLEMEK ÇOK KEYİFLİYDİ. ÇOCUKLARIMIZ İÇİNDE FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
ZERRİN ERPAMUKÇU
GÖSTERİ ÇOK BAŞARILIYDI. ÇOCUKLARIN ÖZGÜVENLERİNİN GELİŞMESİNDE BU ŞEKİLDE DESTEK VERDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. TEBRİKLER.
DENİZ TİRECİ
HARİKA BİR PROGRAMDI. EMEKLERİNİZ VE ÇOCUKLARIMIZA KAZANDIRDIKLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
KENAN ŞİRİN
SUNUMLAR ÇOK GÜZELDİ. ONLARI İZLERKEN ÇOK DUYGULANDIM. 3 BOYUTLU ÇALIŞMALARININ BU KADAR GÜZEL OLABİLECEĞİNİ HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM. BU TÜR ÇALIŞMALARIN ÇOCUKLARIN ÜZERİNDE ÇOK OLUMLU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. ÖĞRETMENLERİMİZİN EMEĞİNE SAĞLIK. TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE.
GAMZE CATALKAYA
PROGRAMI HAZIRLAMAK İÇİN YAPTIĞINIZ UĞRAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM. ÇOCUĞUMUZ SİZİN ELLERİNİZDE HAYATA DAİR İYİ ŞEYLER ÖĞRENİYOR.
MEHMET ÇİMEN
GAYET GÜZEL YAPTILAR. ÇOK KEYİFLİ GEÇTİ. EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
ESRA ÇETİNTAŞ
HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. BU KADAR EMEK HARCAYIP GÜZEL NESİLLER YETİŞTİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BİRLİKTE GEÇİRDİĞİMİZ 4 YILIN SONUNDA BİZLERE ÇOK GÜZEL MEYVELER VERDİĞİNİZ İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.
BENGÜL KARATAŞ
ÇOK GÜZELDİ HER ŞEY. EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ÇOCUKLAR VE BİZLER İÇİN ETKİLİ BİR FARKINDALIK OLUYOR.
NAZLI AKDAŞ
DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM BİZLERE HAZIRLAMIŞ OLDUĞUNUZ GÖSTERİ YİNE ÇOK GÜZELDİ VE BİZLERİ YİNE ÇOK DUYGULANDIRDINIZ. EMEĞİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER. ÇOCUKLARIMIN İLK EĞİTİMLERİNİ BÖYLE BİR OKULDA ALMIŞ OLMALARINDAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM. ÖZELLİKLE ATATÜRK SERGİSİ İŞLEYEN HER HAREKETİNİZ KARŞISINDA GÖZLERİM DOLUYOR VE ÇOK DUYGULANIYORUM. ÖĞRETTİKLERİNİZ YANINDA HİSSETTİRDİKLERİNİZ İÇİNDE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.
YELİZ KOÇAK
*KALİTELİ UZMANLAR İLE SPESİFİK KONULARDA DEVAMINI DİLİYORUZ. TEŞEKKÜRLER. *BİR ÇOK EĞİTİM SEMİNERİNE KATILDIK SİZİ ÇOK BAŞARILI BULDUK. *BU SEMİNERE KATILDIĞIM İÇİN KIZIM VE AİLEMİN ADINA ÇOK ŞEYLER KATTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. *İYİ Kİ GELİP KATILMIŞIM. *DİNLEMESİ ÇOK KEYİFLİYDİ, ÇOK YARARLI OLDU.
01.03.2015 "KÜÇÜK KARA BALIK" SEMİNERİMİZDEN VELİ GÖRÜŞLERİMİZ.

Bizim için ne dediler ?

 • KISA BİR SÜREDE ÇOK BAŞARILI BİR GÖSTERİ OLMUŞ. EMEKLERİNİZ İÇİN TE...

  ARZU ALP
 • ÇOK EĞLENDİK. ÇOCUKLARIMIZA ÇEVRE BİLİNCİNİ ÖĞRETMENİZ VE BUNU'DA B...

  HATİCE DEMİR ARSLAN
 • SUNUMU ÇOK BEĞENDİK. PROJE KONUSU VE SUNUM ŞEKLİ YAŞ GRUBU İÇİN ÇOK G...

  IŞIK DOMANİÇ KÖKLÜ
 • HER ZAMAN Kİ GİBİ ÇOK GÜZEL HAZIRLANILMIŞTI KIZIMIN KOMODO EJDERİNİ SUNU...

  AYDAN ŞENER
 • SON DERECE ÖZENLE HAZIRLANMIŞ BİR PROGRAMDI. TÜM ÖĞRENCİLERİNİZE VE Sİ...

  MELİKE - SELİM SEVİNÇ
 • DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM BİZLERE HAZIRLAMIŞ OLDUĞUNUZ GÖSTERİ YİNE ÇOK ...

  YELİZ KOÇAK
 • Çocukluğumuzda en çok karıştırdığımız şeylerden biridir meyve/sebzele...

  TUĞBA ERGİN
 • ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM OLMUŞ. ÇOK BEĞENDİK. ÇOCUKLAR BİLGİLENMİŞLER V...

  SEVGİ EĞEN
 • PROGRAM ÇOK KEYİFLİYDİ. ÇOCUĞUMUZUN OKULDA NASIL KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRD...

  YEŞİM VURUŞKAN ÇAKAN
 • ANLAMLI VE GÜZELDİ.ÇOCUKLARIN DOĞAYA KARŞI TUTUM VE DAVRANIŞLARINI DEĞİ...

  ORHAN BAĞIN
 • ÖNCELİKLE ÇOCUKLARIN ÖZ GÜVEN SAHİBİ OLMALARINDAKİ ÖNEMLİ PAYA SAHİP ...

  SARANDA MALATYA
 • BİLDİĞİMİZ MEVZULAR DA OLSA TAZELEYİCİ VE DESTEKLEYİCİ OLDU. BİLEN Kİ...

  PINAR KANSU KÜNCÜ
 • ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
  ÇOCUKLARIMIZI BU YAŞTA HEM ÇEVRESEL KONULARDA BİL...

  AYŞE MÜGE ÖZTÜRK
 • DUYGULARIN ANLATILMAZ YAŞANIR. İNANILMAZ DUYGULANDIM GURUR DUYDUM TÜM ÇOCUKL...

  PINAR BAYOĞLU
 • GÜZEL BİR ETKİNLİKTİ. AİLE TERAPİSTİ GÜZEL BİR ETKİNLİK, TEKRARINI D...

  TUĞBA DEMİR
 • VERİMLİ BULDUĞUMUZU VE TEKRARINI BEKLEDİĞİMİZİ BELİRTMELİYİM. BİLDİ...

  CANAN ÇAKIR
 • GERÇEKTEN ÇOK FAYDALI BİR ETKİNLİK OLDU. KAFAMIZDAKİ SORULARA YANIT BULMA ...

  GÜNNUR ÇALIŞKAN BAŞYİĞİT
 • Programı çok beğendim. Teşekkür ederim....

  ASENA BALCIOĞULLARI
 • ÇOK BAŞARILI VE GÜZEL BİR ÇALIŞMAYDI. ÇOK TEŞEKKÜRLER....

  GÖZDE SATI
 • Çok başarılı, çok keyifli.Gururla izledik. Emeği geçen herkese teşekkür...

  KAMER MODANLI
 • HARİKA BİR SUNUM! ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNİ GÖRMEK ŞAHSIM ADINA ÇOK SEVİ...

  İBRAHİM ÖZTÜRK
 • ÇOCUKLARIN ÖZ GÜVENLERİNİN GELİŞMESİ ADINA İYİ BİR ADIMDI. DEVAMINI D...

  GİZEM YILMAZ
 • HARİKA BİR PROGRAMDI. EMEKLERİNİZ VE ÇOCUKLARIMIZA KAZANDIRDIKLARINIZ İÇ...

  KENAN ŞİRİN
 • PROJELER HAYATA GEÇİREBİLDİKLERİ ÖLÇÜDE BAŞARILI OLURLAR. KUZEY AÇISIN...

  AYNUR ÖZKAN
 • ÇOK GÜZEL BİR SUNUMDU. ÇALIŞMALARINIZDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ....

  HATİCE - UMUT KARAKUZU
 • SEMİNERLE İLGİLİ YAZI GELDİĞİNDE ÇOK MUTLU OLDUK. CANAN HANIMA BÜYÜK K...

  ÖZLEM - İZZET MAVİLER
 • PORTFOLYO SUNUMUN DA ÖĞRETMENLER İLE BİREBİR GÖRÜŞÜP ÇOCUĞUN BİREYS...

  BEYZA UYAR
 • PORTFOLYO SUNUMUNUN ÇOK BAŞARILI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. ÇOCUKLARIMIZ V...

  ARZU AVŞAR
 • KIZIM ÇOK KEYİF ALMIŞ GÖZÜKÜYORUDU. DOLAYISIYLA BENDE ONU MUTLU GÖREREK ...

  IRMAK SEVİNÇ
 • Uğurböcekleri grubunun yapmış olduğu sunumu çok beğendim....

  ESRA SÖNMEZ
 • ÇEVRECİ VE ÖZ GÜVENLİ ÇOCUKLAR YETİŞTİRİYOR OLMANIZDAN VE OLMAKTAN GUR...

  HALE PEHLİVAN
 • AÇIKLAYICI VE NETTİ. SORULARIMA CEVAP BULABİLDİM. TEŞEKKÜR EDERİM....

  BAHAR YAĞCI
 • ÖZENLE HAZIRLANMIŞ, FARKINDALIK YARATAN BİR PROGRAMDI. TEŞEKKÜRLER....

  UYGAR ETİ
 • ÇOCUKLARIMIZIN SERGİLEMİŞ OLDUĞU BU PROGRAMI ÇOK BEĞENDİK. ÇOCUKLARIMIZ...

  ÖZLEM - İZZET MAVİLER
 • EMEĞİNİZE SAĞLIK. ÇOK GÜZEL BİR GÖSTERİYDİ. TEŞEKKÜR EDERİZ....

  CÜNEYT TEKEL
 • HARİKA VE EĞİTİCİ BİR PROGRAMDI. ÖNCELİKLE KIZIMLA VE ARKADAŞLARI İLE ...

  ERKAN DİLEK
 • ÇOK BEĞENDİM. ÇOCUKLAR İÇİN HEM ÖĞRETİCİ HEM EĞLENCELİ OLDUĞUNU D...

  EBRU ŞENEL
 • BAŞARILI BİR SUNUMDU. TEŞEKKÜR EDERİZ....

  FİLİZ-CİHAT BAŞKAN
 • HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. VERDİĞİNİZ EMEĞE SAĞLIK....

  FUNDA - KENAN ESEN
 • ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU YÜZLERİNE YANSIMIŞTI. ÇOK BAŞARILI VE GÜZEL BİR Ç...

  ÖZGÜR ERDURSUN
 • ÇOK İYİYDİLER VE ÇOK BEĞENDİK. ÇOK BAŞARILIYDILAR. BAŞARILARININ DEVAM...

  SEMİHA AKDENİZ
 • SUNUMLAR ÇOK GÜZELDİ. ONLARI İZLERKEN ÇOK DUYGULANDIM. 3 BOYUTLU ÇALIŞMAL...

  GAMZE CATALKAYA
 • VERİMLİ BİR PROGRAMDI, TEŞEKKÜRLER....

  BETÜL ÇAĞLAR
 • HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. EMEĞİNİZE SAĞLIK....

  MİNE BAYTEKİN
 • Proje sunumu çok güzel bir programdı. Teşekkür ederiz....

  BETÜL ÇAĞLAR
 • OLDUKÇA GÜZEL BİR ETKİNLİKTİ. EMEKLERİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDER...

  LEYLA - ÜMİT ÇAN
 • EN BAŞTA PSİKOLOĞUMUZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. KENDİM İLE İLGİLİ ÇOK FAYD...

  İPEK GÜLER
 • YAŞAMIN EN ÖNEMLİ KONULARINI, ÇOCUKLARIMIZA DAHA BU YAŞTAN İLGİLERİNİ ...

  ZUHAL ÇAĞLAR
 • Çok beğendim hepsi çok tatlılar hepsini çok sevdim.Karpuz gerçekten en sev...

  BUSE TINASTEPE
 • GAYET GÜZEL YAPTILAR. ÇOK KEYİFLİ GEÇTİ. EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEK...

  ESRA ÇETİNTAŞ
 • UYGULAYARAK, ÖRNEK OLUŞTURARAK ÖĞRETMEK HER ZAMAN EN DOĞRU VE EN KEYİFLİS...

  ESRA YATCİ
 • EĞİTİM SİSTEMİ OLARAK BEĞENDİĞİMİZ BİR EĞİTİM KURUMUNUZ VAR. YENİ...

  İZZET ÖZLEM MAVİLER
 • Program veliler açısından bilgilendirici, çocukların özüvenini geliştiri...

  ONUR ÇAĞLAR
 • YAPTIĞINIZ PROGRAM ÇOK GÜZELDİ. EMEĞİNİZE SAĞLIK. TEBRİKLER....

  GÜLER HAVLİOĞLU
 • Çok güzel bir proje çalışması olmuş, tebrik ederim.Başta çocukları ve ...

  SEVİLCAN SEMİRCİOĞLU
 • PROGRAM YETERİNCE AYRINTILIYDI. FİKİR VERMİŞ OLDU, KARŞILAŞTIĞIMIZ DURUM...

  NURDAN SEVİM
 • TEK KELİME İLE MUHTEŞEMDİ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ....

  ZEYNEP AKBABA
 • OLDUKÇA BAŞARILI BİR PROGRAM OLMUŞ. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİ...

  NÜKHET BAYRAKTAR GÜNGÖR
 • PORTFOLYO ÇOK GÜZEL BİR SUNUM OLDU EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİ...

  AYŞE BAYRAKTAR
 • BUGÜN Kİ PROGRAM ÖZELLİKLE DOĞAYI VE HAYVANLARI KORUMA BİLİNCİ ALMALARI ...

  BURCU HIZAL
 • Evlatlarımızın emeklerinin sonuçlarını izlemek müthişti. Baştan sona ç...

  DİDEM-METE RENKLİDAĞ
 • ÇOK GÜZEL VE VERİMLİ BİR ÇALIŞMA OLMUŞ. EMEĞİ GEÇEN SİZE VE DEĞERL...

  ESEN - RAGIP AKIN
 • ÇOKKK BEĞENDİK. EMEĞİNİZE SAĞLIK....

  AYSUN GÜLMAYA
 • Çok beğendim, yaşlarına uygun güzel bir gösteri hazzırlamışsınız, ver...

  MELEK BOCAN
 • 0-6 YAŞ KİŞİSEL GELİŞİM İLE İLGİLİ GENEL HATLARIYLA ÇOK BİLGİLEND...

  DENİZ GÖÇMEN
 • Minikler çok güzeller. Herkesin emeğine sağlık....

  TUĞÇE KİBAR
 • Bu kadar kısa bir süre içinde böylesine güzel bir müsamereye çocuğumuzu ...

  RECEP TEKİN
 • PROJENİZ, GAYET BAŞARILI BİR PROJE DESTEĞİNİZİ TAKDİR EDİYORUM....

  AYSUN KÜÇÜKBAŞLILAR
 • PROGRAM ÇOK GÜZELDİ. SINIF ÖĞRETMENİZ SEDA HANIM OLMAK ÜZERE ESRA HANIM ,...

  MUSTAFA DORULU
 • ÇOK KEYİFLİ VE EĞLENCELİ BİR PROGRAMDI. BU YAŞ GRUBUNA KAZANDIRDIĞINIZ D...

  BURCU ALTINAY
 • HER ZAMANKİ GİBİ İLK ÇİZGİ HASSASİYETİ İLE OLUŞTURULMUŞ BİR PROGRAM...

  AYNUR ÖZKAN
 • GÖSTERİ VE SUNUMDAN ÇOK KEYİF ALDIM. ÇALIŞMALARINIZI KUTLUYORUM. SİZLERLE...

  HAKAN ŞENER
 • İLK ÇİZGİ EĞİTİM KURUMU ÖNCELİKLE AÇIK DESTEKÇİ VE UZLAŞMACI İLKES...

  ALEV ÇINAR
 • Programda herşey çok güzeldi. Teşekkürler....

  NEVRA UYGUN ÖZTAT
 • HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. BU KADAR EMEK HARCAYIP GÜZEL NESİLLER YETİŞTİRDİ...

  BENGÜL KARATAŞ
 • ÇOK GÜZEL BİR GÖSTERİ OLDU. YAPTIKLARI 3 BOYUTLU HAYVANLAR MÜKEMMEL OLMUŞ...

  NESLİHAN ÇOBAN
 • ÇEVRE VE HAYVANLAR HAKKINDA BİLİNÇLENMELERİ AYRICA TOPLUCA YAPILAN ÇALIŞM...

  MERT-GÖZDE MIZRAK
 • ÇOK BEĞENDİM. ÇOCUKLARIN ÖZ GÜVENLERİNİN ÇOK FAZLA ARTTIĞINI DÜŞÜND...

  SEMRA YILMAZ
 • HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. TEŞEKKÜR EDERİZ....

  İLKNUR HATİPOĞLU
 • PROGRAM ÇOK GÜZELDİ. SAYENİZDE FARKINDALIĞIMIZ ARTTI NESLİ TÜKENEN HAYVAN...

  ZEYNEP AŞBAŞARAN
 • Çok başarılı tebrikler....

  TUĞBA MANÇU
 • İLK ÇİZGİ AİLESİNE KATILMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUZ. ÇOCUĞUMUZUN İNSANL...

  ALEV AYGÜN
 • *KALİTELİ UZMANLAR İLE SPESİFİK KONULARDA DEVAMINI DİLİYORUZ. TEŞEKKÜRL...

  01.03.2015 "KÜÇÜK KARA BALIK" SEMİNERİMİZDEN VELİ GÖRÜŞLERİMİZ.
 • ÇOK BEĞENDİM. ÇOCUKLARA ŞİMDİDEN DOĞA SEVGİSİ AŞILADIĞINIZ İÇİN T...

  BURCU ÜLKÜ İŞLER
 • VELİLER İÇİN ÇOK FAYDALI. BUNUN DAHA FAZLA TEKRARLANMASI DİLEĞİYLE....

  LEVENT ARSLANSOY
 • ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇOK GÜZEL BİR GÖS...

  ARZU - İSMAİL KARAASLAN
 • BİLGİLENDİRİCİ, EĞLENDİRİCİ ÇOCUKLARA SORUMLULUK YÜKLEYİP FAZLA YORM...

  MERVE TÜRKMEN
 • GERÇİ SONUNA YETİŞEBİLDİM AMA ÇOCUKLARIMIZ HER ZAMAN Kİ GİBİ SÜPERDİ...

  EYLEM ETİ
 • Pogramı beğendim çabalarınız için teşekkür ederim....

  SİNAN MİSİLİ
 • Kalabalık içinde genelde çekingendir. Ama sunumu gayet başarılıydı. Tered...

  SAYNUR DOKTUR
 • İLK ÇİZGİ AİLESİNİN BİR ÜYESİ OLDUĞUMUZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ. DAHA ...

  HAMİDE MELEK
 • ÇİFT DİLLİ EĞİTİM SİSTEMİNİN ÇOK BAŞARILI UYGULANDIĞINI GÖRDÜM, ...

  SAYNUR DOKTUR
 • ÇOK BAŞARILI VE EĞİTİCİ BİR PROGRAMDI TEŞEKKÜRLER...

  NAZLI CANA KIVRAK
 • GAYET KEYİFLİ HEYECANLI BİR GÖSTERİ OLDU, BAŞARILAR....

  İLKER SEMİRCİOĞLU
 • ÇOK GÜZEL BİR GÖSTERİYDİ. ÇOCUKLARIN SAHNEYE ÇIKARAK TOPLULUK KARŞISIND...

  NİLAY DEMİRAYAK
 • Gayet başarılı aktiviteler öğretiliyor, Devamını diliyorum. Teşekkürler...

  HAKAN AKIN
 • MEYVE SEBZE KONUSUNDA ÇOCUKLARI BİLİNÇLENDİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR ...

  GONCA SEZGİN
 • PROGRAM ÇOK BAŞARILI İDİ. ÖĞRETMENİMİZİ TEBRİK EDERİM....

  SEVİM ŞAFAK
 • EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOCUKLARIMIZ ÇEVRE KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMENİZ ÇOK ...

  AYNURA TUNALI
 • ONLARI İZLEMEK ÇOK KEYİFLİYDİ. ÇOCUKLARIMIZ İÇİNDE FAYDALI OLDUĞUNU D...

  ZERRİN ERPAMUKÇU
 • ÇOK GÜZELDİ .TEŞEKKÜR EDERİZ....

  ASLIHAN KABAHASAN
 • Ellerinize ve emeğinize sağlık. Çok başarılı ve umut verici, teşekkürle...

  MELEK KARA
 • ÇOK TEŞEKKÜRLER. ÜÇ ÇOCUK ANNESİ OLARAK İYİ BİR AKADEMİK EĞİTİM GE...

  MERAL AKGÜN
 • HAZIRLADIĞINIZ PROJE DOĞRULTUSUNDA OKULUNUZA VE ÖĞRETMENİMİZ YUDUM HANIM B...

  ELİF ATİLA
 • BAŞTA ASUMAN HANIM OLMAK ÜZERE TÜM ÖĞRETMENLERE GÖSTERDİĞİ İLGİDEN DO...

  IRMAK SEVİNÇ
 • OLDUKÇA EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ BİR ÇALIŞMA OLMUŞ. ÇOCUKLARIN ÖĞRENM...

  BURCU - BURAK DAĞLARGÜLER
 • Proje sunumlarınız çocukları topluluk önünde konuşmaya cesaretlendirmesi ...

  ASUTAN SARP YALÇIN
 • Bize proje sunumunuzla kendi çocukluğumuzu hatırlattığınız için çok te...

  ERDEM ERGİN
 • BÖYLE BİR PROJE YÜRÜTTÜĞÜNÜZ İÇİN TEBRİK EDİYORUM VE DE ÇOK TEŞEK...

  SARA - UĞUR ASLAN
 • PORTFOLYO SUNUMUNDA ÇOCUĞUMUZUN PERFORMANSLARINI İZLEMEK VE KATILMAK ÇOK KE...

  NESLİHAN TEKTAŞ
 • PORTFOLYO SUNUMU ÇOK KEYİFLİ GEÇTİ. ÇOCUKLARIN ÖĞRENDİKLERİNİ BECER...

  EBRU ÜLKER
 • BU GÜZEL SUNUM İÇİN ÖĞRETMENLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM....

  SALİHA YILDIZ
 • PROGRAM ÇOK BAŞARILI !...

  SEVEN YILMAZ
 • EMEKLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZELDİ. ÇOCUKLARIN HEYECANLANDIKLARI KADAR GÜZE...

  ESRA ŞEN
 • ÇOK KEYİF ALDIK. ÇOCUKLARIMIZIN EĞLENİRKEN ÖĞRENDİĞİNİ, YAPTIKLARI HE...

  ARMAĞAN ÇELİKKOPARAN
 • YAŞLARINA UYGUN BİR ÇALIŞMA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. HER ŞEY İÇİN TEŞ...

  ÖZLEM CİHANLI
 • AİLE KATILIMI İLE OLDUĞU İÇİN ÇOK BEĞENDİM, ÇOCUKLAR DAHA RAHAT KENDİ...

  ÖZLEM KAPİTAN
 • PORTFOLYO GÜZEL BİR UYGULAMA OLMUŞ . BİREBİR ÖĞRETMENLER İLE GÖRÜŞMEK...

  İCLAL BÖLÜKEMİNİ
 • EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLAMIŞSI...

  MELİKE SEMA AKER
 • ÇOCUKLARIMIZIN GÜN İÇİNDE YAŞADIKLARINI ÖRNEKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEK...

  ASUTAN SARP YALÇIN
 • GÖSTERİ VELİLER OLARAK BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ. İLGİNİZ İÇİN ÇOK ÇOK ...

  MİLEMA SAĞIROĞLU
 • ANLAMLI VE BİLGİLENDİRİCİ BİR PROGRAMDI. ÇOCUKLARIN İÇİNDE BULUNDUĞU ...

  ESRA BAĞIN
 • GAYET BAŞARILI BULDUM. EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERE VE KURUMUNUZA TEŞEKKÜR E...

  NECDET MODANLI
 • SİZLERE GÜVENİYORUZ. OĞLUMA DA GÜVENİYORUM. BU YIL ÇOK GÜZEL GEÇECEĞİ...

  MERAL AKGÜN
 • ECO SCHOOL PROJESİ SAYESİNDE TEK BAŞINA SUNUM YAPMA ŞANSI VE KENDİNİ İFAD...

  BAHAR YAĞCI
 • ÇOCUKLARIN MEYVE VE SEBZE YEMELERİNİ DESTEKLEMEK AÇISINDAN ÇOK FAYDALI BİR...

  GÜLNUR ÇALIŞKAN BAŞYİĞİT
 • OLDUKÇA FAYDALANDIM. PSİKOLOG GERÇEKTEN KONUTA HAKİM SEMPATİK. AYRICA OKULD...

  BANU TERZİOĞLU
 • Tatlı çocuklarımıza ve değerli öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler. Kı...

  AYÇA MALKOÇ POLAT
 • ÇOK GÜZEL BİR PROGRAMDI. İLK ÇİZGİ AİLESİNİN BİR BİREYİ OLMAKTAN MU...

  SELİN ORAL
 • Pogramı çok beğendim ve faydalı buldum. Teşekkürler....

  ŞULE MİSİLİ
 • ÇOK GÜZELDİ EMEĞİNİZE SAĞLIK. TEŞEKKÜRLER....

  DUYGU GÜNEY ÇAKMAK
 • ÖĞRETMENLER VE OKULUNUZUN SİSTEMİNİ TANIMAK FAYDALI OLDU. ÇİFT DİLLİ E...

  ESRA YALÇIN BAŞTÜRK
 • ÇOCUKLARIMIZDA İNGİLİZCE EĞİTİMİN SEVİYESİ GÖZLE GÖRÜNÜR DÜZEYDE....

  AYŞE KAHRAMAN TEKİN
 • ÇOKKKKKK GÜZEL ELLERİNİZE, EMEĞİNİZE SAĞLIK....

  ŞÜHEDA KOÇAK
 • PROJE ÇOCUKLARIN SOSYALLEŞMESİ AÇISINDAN İYİ OLMUŞ....

  İSMET GÜNALDI
 • Proje çok eğlenceliydi. Çok beğendim. Teşekkür ederiz....

  GİZEM KORUK
 • Herşey çok güzeldi. Çocukların özgüvenini arttırıcı bir gösteri oldu....

  AYŞE TEKİN
 • YAPILAN SUNUMLARI BEĞENDİK. ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM. VERDİĞ...

  SABRİ AKBALIK
 • Özgüvenlerini geliştirmek yönünde yapılan sahne etkinliği bence verimli b...

  EMEL SEZGİNER
 • HARİKAYDI....

  NİHAL ŞAHİN
 • EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ. GELECEĞİMİZE YÖNELİK ÇEVRE BİLİ...

  TÜRKER YALIM
 • ÇOK BAŞARILI VE ÇOK GÜZELDİ EĞİTİM PROGRAMLARIN DEVAMNI BEKLİYORUZ....

  ELİF ERDURSUN
 • ÇOCUKLARI DOĞAYLA İLGİLİ BİLİNÇLENDİRMENİZ VELİLERE YAPTIĞINIZ BU SU...

  HATİCE KIRAN
 • BU YAŞ ÇOCUKLARI İÇİN ÇOK GÜZEL HAZIRLANILMIŞ BİR PROGRAMDI. ÇEVRE Bİ...

  CAN ÇİFTGÜL
 • BAŞTA EMİNE UYSAL ÖĞRETMEN OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOKK AMA ÇO...

  ESRA ŞENTÜRK
 • ÇOCUKLARIN ÜSTÜN BİR GAYRET İLE HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI ÇALIŞMALARINDA EME...

  GÖKHAN BAYSAL
 • GÜZEL ETKİNLİKLER YAPMIŞLAR, YARARLI BİLGİLER ÖĞRENMİŞLER. KEYİF ALAR...

  ASLI CEYLAN
 • ÇOK EĞİTİCİ VE EĞLENDİRİCİ BİR SUNUMDU. İNTERAKTİF OLMASI ÇOK KEYİ...

  ELA CANCI
 • PROVALAR BAŞLADIĞINDAN BERİ DAHA DUYARLI BİR ÇOCUK OLDU. KÜÇÜK YAŞTAN D...

  BERİRE KARATAŞ
 • Programınız çok güzel ve eğlenceliydi. emeğinize sağlık. çok özenli bi...

  MİNE ÜNLÜ
 • ÇOK BAŞARILI, ÇOK EĞİTİCİ, ÇOK EĞLENDİM....

  GÜLNUR VARDAR MUTLU
 • PORTFOLYO ÇOK GÜZEL BİR DENEYİM OLDU EMEKLERİNİZE SAĞLIK .....

  PELİN SONBAHAR
 • ÇOK BEĞENDİM.EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARIMIZA VE TABİ Kİ SINIF ÖĞRETM...

  ERDOĞAN TURAN
 • KONUSUNU VE İÇERİĞİNİ YARARLI BULDUM. BAŞARILI BİR PROJE VE SUNUM OLDU. ...

  İPEK KÜÇÜKBAY
 • ÇOK EĞLENDİK, TEŞEKKÜR EDERİZ. GEREK DRAMA, GEREK MÜZİK VE GEREKSE İNG...

  ŞULE MİSİLİ
 • ETKİLEYİCİ VE GÜZEL BİR SEMİNER OLDU. BÖYLE BİR SEMİNER DÜZENLEDİĞİ...

  EVRİM KART
 • ÇOKKK ÇOKKK ÇOKKK BEĞENDİK. TEŞEKKÜR EDERİZ....

  ÖZDEN - EROL PÜRCÜ
 • Özenle hazırlanmış eğlenceli sunumunuz için teşekkürler. Eğitiminizdeki...

  MURAT TINASTEPE
 • TEKRAR İKİNCİ OLARAK İLK ÇİZGİ OKULUNDA OLMAK ÇOK GÜZEL. YİNE GÖZLER...

  MERYEM KONUK
 • Rüzgar'ın ailesi olarak oğlumuzun arkadaşlarını tanımak, ailemizi ve yapt...

  RÜZGAR AKIN TABAK Eğitmen
 • Proje sunumu; Kalabalık bir grubun karşısında konuşabilmeleri ve şarkı s...

  SEVAL VARDAR
 • GÜZEL BİR KARŞILAMA. NET VE AÇIK BİLGİ. GENEL OLARAK GÜZEL. EMEĞİNİZ ...

  CİHAT YAZAR - GİZEM YAZAR
 • CANAN HANIM'A BU ANLATIMINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BİZLERE ÇOK BÜY...

  SELÇUK UÇANER
 • ÇOCUKLARIN KONUYLA İLGİLİ DUYARLI HALE GELMELERİ İÇİN ETKİN BİR PROJE ...

  NEŞE ÇAPAN
 • HEM BRANŞ DERSLERİ, HEM DE GENEL PROGRAM HAKKINDA OLDUKÇA BİLGİLENDİRİCİ...

  ZEYNEP ERHAN İÇENER
 • "SINIR KOYMA" KONUSUNDA DOYURUCU AÇIKLAMALAR OLDU. "TV İZLEME" KONUSU UYARICI ...

  İSMET GÜNALDI
 • ÇOCUKLARIN SOSYALLEŞMESİ ADINA ÇOK GÜZEL BİR PROGRAMDI. BİZ VELİLER İÇ...

  PINAR ÇOKÇEVİK
 • DEMİR ALİ, NESLİ TÜKENMEKTE OLAN HAYVANLARLA İLGİLİ ÇOK ŞEY ÖĞRENDİ....

  MERİH ÇİFTGÜL
 • PROJE DE HERŞEY O KADAR GÜZEL Dİ Kİ, DUYGULANDIM, SEVİNÇTEN AĞLADIM, HEP...

  MÜYESSER TINASTEPE
 • Proje Sunumunun İngilizce hazırlanması güzel, çok eğlendikleri anlaşılı...

  ÖZGÜR POLAT
 • Çok güzel hazırlanmışlar. Hepsi birbirinden başarılıydı. Bizler için e...

  ESRA ATASOY
 • Programlarınızı çok beğendim. Hayata yönelik öğretilerinizle, eğlenceli...

  ŞAZİYE SEZGİNER
 • ECO SCHOOLS PROGRAMI ALİ GÖKALP'İN ÇEVREYE DUYARLILIĞI VE SORUMLULUĞUNA KE...

  BERİL-EVREN EKİNCİ
 • HEPSİ ÇOK BAŞARILILARDI. SİZLERİ'DE YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM....

  GÖKÇE BOZDEMİR
 • ÇOK GÜZELDİ. TEBRİK EDİYORUZ....

  MÜZEYYEN YAYLA
 • ÇOK GÜZELDİ HER ŞEY. EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ÇOCUKLA...

  NAZLI AKDAŞ
 • ÇOCUKLARIMIZIN ÖZGÜVEN VE KENDİNİ İFADE ETME ALIŞKANLIĞINI GELİŞTİRME...

  SELİM SERTBAŞLI
 • HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ MÜKEMMEL BİR GÖSTERİYDİ. ÇEVRE VE DOĞAYA GÖSTER...

  NİLAY BOZTAŞ
 • Pogram çok keyifliydi. Teşekkür ederiz....

  NAZLI ARIÇ
 • PROJE SUNUMLARININ; ÇOCUKLARIMIZIN ÖZGÜVENİNİN GELİŞMESİ İÇİ FAYDALI ...

  ORHAN AKGÖREN
 • EMEĞİNİZE SAĞLIK. ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA İDİ. ÇEVRE BİLİNCİ KAZAND...

  LEVENT ARSLANSOY
 • ÇOK GÜZELDİ EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDERİM....

  NESLİHAN KIRTOK
 • OĞLUM VE ARKADAŞLARI İLE GURUR DUYDUM. ÖĞRETMENLERİMİZ VE TÜM EMEĞİ GE...

  EDA ALTINDAĞ
 • OLDUKÇA İYİ HAZIRLANILMIŞ BİR PROGRAMDI. ÇOCUKLARIN GEREKLİ ÇEVRE BİLİ...

  UĞUR TUNALI
 • BAŞARILI VE ETKİLEYİCİ BİR ÇALIŞMAYDI. EMEKLERİNİZE SAĞLIK....

  AYŞEGÜL KIRMIZIYÜZ
 • Çok güzel, etkileyici bir program, daha sık yapılmalı....

  DERYA AKÇA
 • EĞLENCELİ BİR SUNUMDU. ÇOK AKICI KONUŞTULAR. BİZDE TANIMADIĞIMIZ HAYVANLA...

  BEYZA YEDİKARDEŞ
 • PROJE SUNUMU VE KONUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. OĞLUM AHMET ÜZERİNDE CİDDİ B...

  ZÜMRE SELÇUK
 • ÇOCUKLARLA BİELİKTE BÖYLE BİR AKTİVİTEYE KATILMAK ÇOK EĞLENCELİYDİ. E...

  ESİN GÜLER
 • Bütün öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim. İngilizce ke...

  SUAT KİBAR
 • HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. ELİNİZE SAĞLIK....

  REZZAN REİSLİ
 • BAŞARILI BİR PROGRAMDI, EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKÜRLER....

  ÖZLEM AYDOS ZAİM
 • PROGRAMI HAZIRLAMAK İÇİN YAPTIĞINIZ UĞRAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM. ÇOCUĞU...

  MEHMET ÇİMEN
 • GÖSTERİ ÇOK BAŞARILIYDI. ÇOCUKLARIN ÖZGÜVENLERİNİN GELİŞMESİNDE BU ...

  DENİZ TİRECİ
 • ÇOK VERİMLİ, YARATICI, AKIL DOLU VE ÇOK EMEK HARCANARAK HAZIRLANMIŞ BİR PR...

  FİLİZ - CİHANGİR BAŞIBÜYÜK
Yorum Yazmak için Tıklayınız
T. C. Milli Eğitim Bakanlığı T. C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Türkiye Özel Okullar Birliği Beyaz Zambak Tema Eko-Okullar
Kapat